Новини

13 фактів про сільське господарство, які Вас вразять

 1. Сільське господарство є найбільшим роботодавцем у світі:
Майже всі галузі промисловості залежать від сільськогосподарської сировини. Сільське господарство є основою всіх країн. Від зростання сільського господарства залежить ВВП, економіка, розвиток тощо кожної країни.
 1. Індія є другим за величиною сільськогосподарським виробником і сьомим за величиною експортером сільськогосподарської продукції:
Індія – найбільший у світі виробник бобових, рису, молока, джуту та бавовни. Вона може задовольняти потреби власного народу, а також експортувати продукцію по всьому світу. Індія накопичила сальдо торгівлі сільськогосподарськими та лісовими товарами на 8,25 мільярди доларів.


 1. Фермери повинні виробляти на 70% більше їжі, ніж сьогодні, щоб прогодувати зростаюче населення світу до 2050 року:
Згідно з дослідженням, фермерам потрібно виробляти на 70% більше їжі, оскільки до 2050 року населення зросте з 7 до 9 мільйонів. Ми можемо досягти цього показника завдяки покращенню сільськогосподарських процесів.
 1. У світі вирощують понад 6000 сортів яблук:
Так, це правда. Найбільшим виробником сортів яблук є Китай, за ним йдуть США, Туреччина, Росія, Іран та Індія.
 1. Банани є плодовою культурою номер один у світі:
У багатьох країнах банани є одними з основних джерел харчування.


 1. Першою твариною, яку приручили, була коза:
Згідно з багатьма дослідженнями, першою одомашненою твариною була коза. Ці тварини дуже вибагливі до їжі. Вони не їстимуть заражену або мелену їжу.
 1. Бджоли щороку приносять урожай на суму понад 15 мільярдів доларів за допомогою запилення:
Бджоли запилюють 80% рослин у світі, включаючи 90 різних харчових культур.
 1. Більшість фермерів у США – люди похилого віку:
Понад 60% фермерів у США старші 55 років. Такі цифри викликають занепокоєння щодо збереження та подальшого розвитку сімейних ферм.
 1. Індія є найбільшим виробником молока та другим за величиною виробником фруктів і овочів:
Індія є найбільшим виробником імбиру, бамиї, картоплі, цибулі, брінджалу та ін. Щодо фруктів, то ця країна посідає перше місце з вирощування бананів, папаї, манго.


 1. Олівці виготовляють із сої:
Соєва олія є важливим інгредієнтом у виготовленні олівців. Соєві олівці ковзають плавніше і не розшаровуються. Кольори, виготовлені з використанням соєвої олії, яскраві та менш токсичні для дітей і повністю біологічно розкладаються.
 1. Гриб допомагає деревам рости:
Мікоризні гриби мають тонкі нитки, які виробляють грибний міцелій; гриби можуть утримувати воду і поживні речовини. Мікоризний симбіоз дозволяє деревам розширювати свій екологічний діапазон і виростати в умовах, далеких від оптимальних.
 1. Кожен американський фермер щорічно виробляє продукти харчування для 165 людей як у США, так і за кордоном:
У 1960 році фермер годував лише 26 осіб. Сьогоднішнє фермерське виробництво зросло вдвічі.
 1. Здебільшого керівниками ферм є жінки:
Близько 30% з 3,3 мільйонів керуючих фермами в США. Кількість жінок-операторів ферм зросла на 20%, і зараз понад 75% жінок володіють своїми землями.