Новини

AGRO FUTURE forum 2024

AGRO FUTURE forum 2024 - це захід, який об'єднає провідних експертів, спеціалістів, фермерів, керівників підприємств та фермерських господарств для обговорення найактуальніших питань сільського господарства та агропрому в Україні.

Форум відбудеться 7 червня, 2024 року, м. Київ, Universum Hall, пр. Академіка Глушкова, 1.

Програма AGRO FUTURE forum включає дискусійні панелі з темами:

● Поточна ситуація агропрому: тенденції, ціни, плани, інвестиційні програми та
програми підтримки аграріїв.
● Сучасний стан законодавства щодо земельних відносин, проблем та перешкод у процесі узаконення земельних ділянок. Найкращі практики та рекомендації для узаконення земельних володінь.

А також, доповіді та кейси компаній:

● Аналіз логістики в аграрному секторі, загрози під час війни для логістичних ланцюгів, вплив війни на постачання сільськогосподарської продукції та стратегії забезпечення безперебійного постачання в умовах воєнного конфлікту.
● Переробка сільськогосподарської продукції в новий продукт, перспективи розвитку переробної галузі, сучасні технології переробки, фінансові та інвестиційні аспекти в переробній галузі.
● Агротехнології в дії: виклики та переваги впровадження новітніх агротехнологій у сільському господарстві, інноваційні підходи до використання технологій у виробництві та переробці продукції.

AGRO FUTURE forum 2024 - це можливість поглиблено ознайомитися з ключовими аспектами розвитку аграрного сектору, обмінятися досвідом та взяти участь у створенні майбутнього агропрому в Україні.

Детальніше про захід на сайті agrofuture.com.ua

Приймайте участь у AGRO FUTURE forum 2024 та будьте на передовій розвитку сільського господарства!

Тільки до 17.05.24 ціна на квитки Early Bird, вартістю - 4900 грн (що на 50% дешевше основної вартості).

Купити квитки agrofuture.com.ua