Новини

Юрій Гордієнко знову допомагає Україні

Березень 2024. Другий інфаркт від початку повномасштабного вторгнення. Важке транспортування та надскладна операція на серці за яку береться сам Борис Тодуров. Декілька місяців та Юрій Гордієнко знову в строю та шукає допомогу для України юта рідного Харкова

«Одразу, як випала можливість допомогти Харкову, я тут. Тільки но перестав ходити на милицях після важкої операції на серці навесні та третього інфаркту, ми вирушили за допомогою. І вже другий день у місті триває видача по лікарням. Також підтримали родини з дітьми на Північній Салтівці»
Юрій Гордієнко, президент Міжнародної академії з захисту прав людини, громадський діяч, харківʼянин

Фільтр для води, продуктовий набір, засоби гігієни, солодощі для дітей , підгузки та дитяче харчування. Одразу після видачі родинам із дітьми на Північній Салтівці, команда вирушила до лікарень з необхідним медичним обладнанням та медикаментами.
Та в цей же день рушить за пошуком нової гуманітарної допомоги для українців

До слова, великий гуманітарний вантаж привезли спільними зусиллями Міжнародної академії з захисту прав людини та БО “Freedom Trust” . До підтримки також долучилися й Франція, Британія, Польща, Німеччина, Румунія

"Нашим безпосереднім обов'язком є підтримка цивільного населення м. Харків та області, адже гуманітарна ситуація складна та потребує нашої уваги. Завдяки співпраці з іноземними партнерами, ми можемо зробити більше"
Ігор Логвінов, засновник БО “Freedom Trust”

Організатори допомоги висловлюють окрему подяку компанії «Гуманітарна Нова пошта»

Окрім Салтівки, допомога дісталася таких міст, як
Нова Водолага,
Валки,
Богодухів
Безлюдовка,
Олексіівка,
ХТЗ,
Нові Будинки,
Хорошево