Торгівельні мережі, переробні підприємства і трейдерів запрошуємо на переговори і контрактування врожаю-2021

Українська асоціація виробників картоплі, «ДЛГ Україна», «АгріСтатіс» запрошують представників торгівельних мереж, переробні підприємства, трейдерів взяти участь у контрактуванні вирощеного вітчизняними картоплярами врожаю і укладання угод на наступний сезон.

 

Переговорна панель між виробниками, категорійними менеджерами супермаркетів, трейдерами і переробними підприємствами відбудеться в рамках Всеукраїнського Дня картоплі «Картопляний блокчейн -2021», що пройде 26-27 серпня на базі ФГ «Аделаїда» (с. Чулаківка, Херсонська область).

 

Вдень представники торгівельних мереж, переробних підприємств і трейдери зможуть ознайомитися з 70 сортами картоплі вітчизняної та зарубіжної селекції, що ростуть у полі, оцінити їхній потенціал, товарність та інші важливі якості. Надвечір 26 серпня просто неба на території ресторану пансіонату «Прибой» (Залізний порт) упродовж 3 годин пройдуть попередні переговори щодо закупівлі вирощеної в Україні продукції, обсягів, часу та періодичності доставок, часу зберігання тощо. «Знаючи ринкову кон’юнктуру, оцінюючи ситуацію з врожаєм в сусідніх країнах, представники торгівельних мереж, переробних підприємств, трейдери і виробники зможуть реально оцінити своє положення на ринку, потреби і можливості, досягти необхідних домовленостей і зробити першу в історії України спробу розумного контрактування і планування», — зауважила Оксана Антонова, директор «АгріСтатіс».

 

«Саме наприкінці серпня картоплярі України готові до контрактування на весь подальший сезон реалізації продукції. У цей момент вони розуміють, яку якість та в якій кількості готові запропонувати супермаркетам. Особливо корисними ці переговори можуть бути для трейдерів, які повинні закуповувати партії однорідної продукції (сорт, калібр тощо) для подальших поставок у торгівельні мережі. Полегшать переговори роботу і переробним підприємствам. Адже на переговорній панелі цілком реально запросити до співпраці виробників, що мають досвід вирощування продовольчої картоплі, спробувати свої сили у вирощуванні чіпсових або висококрохмальних сортів картоплі, які так потрібні чіпсовим і крохмальним заводам», — розповіла Оксана Руженкова, виконавчий директор Української Асоціації виробників картоплі.

 

«Ми передбачили всі можливі нюанси з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог: столи для проведення переговорів для кожної мережі та переробного підприємства будуть розставлені на соціально безпечні відстані. Санітайзери, маски – все інше необхідне для комфортної роботи буде забезпечено організаторами. Завчасно спланований графік і списки виробників, що хочуть поспілкуватися з мережами і переробниками, жорсткий таймінг допоможуть провести переговорну панель продуктивно і плідно», — пообіцяла Юлія Бондаренко, директор «ДЛГ Україна». Вона додала, що своє бажання взяти участь у переговорах вже підтвердили найбільші переробні підприємства Pepsico (чіпси Lay`s), Mondelez (чіпси Люкс), Snack Production (чіпси Chipster`s), ПБП «Вимал» тощо.

 

Щоб дізнатися більше про проведення переговорної панелі, звертайтесь до

Бондаренко Юлія:

e-mail: y.bondarenko@dlg.org

моб.тел., Viber, Telegram: +38(093)-352-88-65

Руженкова Оксана:

e-mail: kiev.uavk@gmail.com

моб.тел., Viber, Telegram: +38(050)-809-45-44.

 

З програмою заходу можна ознайомитися www.potato.com.ua.

 

Подивитися відео із заходу минулого року можна тут.

 

Довідково:

«Українська асоціація виробників картоплі» була заснована 2010 року та об’єднує понад 50 підприємств, що займаються промисловим вирощуванням картоплі або іншим чином пов’язані з картопляним ринком. Метою Асоціації є підвищення економічної ефективності та конкурентоспроможності її учасників у галузі промислового виробництва картоплі шляхом лобіювання інтересів галузі на загальнодержавному рівні, обміну досвідом, знаннями, інформацією та координацією господарської діяльності.

Офіційний сайт: potatoclub.com.ua

 

«ДЛГ Україна» є дочірнім підприємством DLG Німецького сільськогосподарського товариства (Deutsche Landwirtschafts-Gessellschaft), яке є однією з провідних міжнародних асоціацій агропродовольчого сектору. DLG є організатором головних міжнародних виставок аграрної техніки та тваринництва, AGRITECHNICA та EuroTier, а також проводить подію для картоплярів, PotatoEurope, у Німеччині та Нідерландах, та регіональні дні картоплі в різних країнах світу.

Офіційний сайт: dlg-ukraine.org, dlg.org

 

ТОВ «Агрістатіс» — команда професіоналів із досліджень ринку засобів захисту рослин, насіння, споживчих трендів і маркетингового аналізу. Учасник ESOMAR – європейського професійного суспільства дослідників. Володіє техніками проведення опитувань респондентів категорії В2В.

Сайт: agristatis.com