Міжнародна агропромислова торговельна виставка «ІнтерАГРО»

 Виставка проходить зараз (28.10-30.10) у Міжнародному Виставковому Центрі в м. Київ.

Основну частину учасників виставки “ІнтерАГРО” складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що значною мірою сприяє розвитку та успіху українського та світового агробізнесу.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

На виставці активно працюють представники журналу AgroTech. Із задоволенням спілкуються з постійними партнерами а також знайомляться з новими. Були укладені нові договори про співпрацю та продовжені існуючі. Позитивні емоції та враження надають виставці особливий шарм. Всі учасники та відвідувачі задоволені побаченим та почутим.