22 грудня 2017 о 9:00 в Херсонській облдержадміністрації відбудеться прес-конференція щодо підготовки до проведення АГРОПОРТ Південь Херсон 2018

22 грудня 2017 о 9:00 в Херсонській облдержадміністрації (1-й поверх, зал засідань) відбудеться прес-конференція щодо підготовки до проведення АГРОПОРТ Південь Херсон 2018, присвячена новим напрямам розвитку Херсонської області в аграрній сфері. Головні спікери презентують проекти та розкажуть, яким питанням приділятимуть максимум уваги. Які аспекти можуть вплинути на покращення життя в регіоні та яким чином можна підтримати молодь з сільської місцевості? Як впливає прогресивне бачення розвитку регіональної влади на залучення інвестицій?

 

Головні спікери заходу:

·        Андрій Гордєєв, голова Херсонської обласної державної адміністрації

·        Євген Рищук, заступник Херсонської обласної державної адміністрації

·        Владислав Мангер, голова Херсонської обласної ради

·        Дмитро Титаренко, генеральний менеджер Агропорт Україна

·        Бєлобров Віталій, голова правління Бізнес-Асоціації «Ми-Херсонці»

 

По завершенню прес-конференції  відбудеться підписання МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ ТА ПАРТНЕРСТВО між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою і ТОВ «Авіабренд».

 

Підписанти меморандуму:

·        Гордєєв Андрій Анатолійович, голова Херсонської обласної державної адміністрації

·        Мангер Владислав Миколайович, голова Херсонської обласної ради

·        Титаренко Дмитро Павлович, директор ТОВ «Авіабренд» та генеральний менеджер АГРОПОРТ Південь Херсон

 

Меморандум передбачатиме організацію та проведення Міжнародного агропромислового форуму АГРОПОРТ Південь 2018 з 26 по 28 липня 2018 року на території Міжнародного аеропорту «Херсон». Його мета —  сприяти розвитку та підвищенню інформативності серед дрібних і середніх агровиробників Херсонської області, презентація агропромислового потенціалу регіону, бізнес-можливостей та наукових досягнень у сфері АПК. Форум також допоможе налагодити партнерські стосунки херсонським сільгоспвиробникам з іншими регіонам, просувати  регіональний бізнес на внутрішньому ринку, залучити інвестиції та брати участь у міжнародних проектах, що спрямовані на розвиток агропромислового комплексу Півдня України.

 

Запрошуємо представників ЗМІ.

 

Для акредитації звертайтеся до:

 Ірини Наконечної pr@agroport.ua

  тел.: 0677925099